Witamy na ZordoN Music

Twoje Centrum Muzyki


  • Index
  •  » Wszystko
  •  » Pytanie nie związane z muzyka :) mały pproblem z laptopem

#1 2009-12-28 22:27:20

 Gasio

Majster

status gasio@aqq.eu
2976257
Call me!
Skąd: Żary
Zarejestrowany: 2009-12-28
Posty: 43

Pytanie nie związane z muzyka :) mały pproblem z laptopem

Posiadam już od dłuższego czasu Laptopa Acer Aspire 7720ZG, gwarancja się skończyła a ja chcę wymienić pastę znajdującym się pomiędzy procesorem a radiatorem, ponieważ procesor (jak rok temu) zaczyna mi się przegrzewać, gdy osiąga temperaturę krytyczną komputer się wyłącza.
Mam pytanie czy ktoś wymieniał takową pastę w laptopie? Najlepiej było by jak by ktoś podesłał jakąś instrukcję lub coś w tym guście.
Przy pracy typu przeglądanie stron na mozilli temperatura się podnosi się, lecz przy kilkudziesięciu minutowej grze w gry które nie mają specjalnie dużych wymogów np. Rumble Fighter komputer nagrzewa się do temperatury krytycznej, czasami przy tym wyłączając się.

PS: Czy nakładanie pasty samemu opłaca się? Z tego co wiem w serwisie kosztuje to 50-60zł a jedna z najlepszych past jakie można znaleźć na rynku kosztuje ok. 30-35zł a starczy na kilka zmian.

Proszę o szybką pomoc.
pozdro

~Gasio

Offline

 

#2 2009-12-29 10:18:43

 ZordoN

Administrator

637177
Skąd: Redło
Zarejestrowany: 2009-12-19
Posty: 77

Re: Pytanie nie związane z muzyka :) mały pproblem z laptopem

wiesz... osobiście nie brał bym się za to samodzielnie. Jeżeli masz taki problem raz na rok to chyba stać cię wyrzucić te 50-60 zeta. gdyby to się działo częściej to wtedy pomyśl nad innym rozwiązaniem, ale zapytaj również w serwisie czy możesz to wymieniać samodzielnie.


http://i45.tinypic.com/qyfvo4.png

Offline

 

#3 2009-12-29 12:54:45

 Gasio

Majster

status gasio@aqq.eu
2976257
Call me!
Skąd: Żary
Zarejestrowany: 2009-12-28
Posty: 43

Re: Pytanie nie związane z muzyka :) mały pproblem z laptopem

Stać mnie, już problem z głowy jak narazie, rozkręciłem laptopika i ładnie od środka go posprzątałem temperatura spadła, pasta jak narazie się nie wypaliła nie będę jej jeszcze zmieniał.
Ale za jakiś czas tak jak mówisz pójdę do serwisu 50zł to nie taka wygórowana cena

Offline

 
  • Index
  •  » Wszystko
  •  » Pytanie nie związane z muzyka :) mały pproblem z laptopem


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl